Wróć do strony głównej

ULTRAMARATON ROWEROWY ROBINSONADA

1

ROBINSONADA, POCZUJ POZYTYWNĄ MOC


Robinsonada Kujawsko-Pomorska to ultramaraton rowerowy, którego trasa prowadzi przez województwo kujawsko-pomorskie. Ma ona charakter gravelowo-przełajowy o umiarkowanym stopniu trudności.

 19 sierpnia zapraszamy Was do Torunia- na IV już edycję naszego Ultramaratonu! W tym roku przygotowaliśmy dla Was TRZY trasy:

- trasę BIAŁĄ- rowerowy TRIP ok. 150 km (limit czasu 24h)- NOWOŚĆ!
- trasę ZIELONĄ ok. 250 km (limit czasu 35h)
- trasę POMARAŃCZOWĄ ok. 500 km (limit czasu 75h)

Trasy będą prowadziły przez sielankowe wioski, piękne lasy, jak również główne miasta województwa kujawsko-pomorskiego. Robinsonada ukazuje w zróżnicowany sposób najciekawsze zaułki województwa, zarówno te przyrodnicze, jak i urbanistyczne.
Robinsonada jest wydarzeniem survivalowo-bikepackingowym, tak więc zadaniem Uczestników jest nie tylko rozłożenie własnych sił, ale również dobór odpowiedniego ekwipunku niezbędnego do przeżycia tej wspaniałej przygody i stania się prawdziwym Robinsonem!

Robinsonada to piękne krajobrazy, niezapomniane doznania a przede wszystkim Ludzie- tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego...

Uczestniku – przed Tobą przygoda, tajemnica oraz współzawodnictwo – ale takie wiesz, z dyskretnym mrugnięciem do siebie.

Uczestnicy Robinsonady już to wiedzą- przekonajcie się i Wy! Już dziś zaplanujcie końcówkę wakacji 2023 r., zarezerwujcie w swoich kalendarzach termin na III edycję Robinsonady, zmierzcie się nie tylko z naszą trasą, ale i z samym sobą.
Dołączcie do nas i do zobaczenia 19 sierpnia w Toruniu! 
 

Szczegóły wydarzenia 

plakat