Wróć do strony głównej

UŁAN 600 ULTRAMARATON ROWEROWY

1

DYSTANS DLA PRAWDZIWYCH ŚMIAŁKÓW


Ultramaraton Ułan 600 to impreza rowerowa dająca możliwość  obcowania z naturą, poznawania  ciekawych miejsc, przemieszczania się duktami leśnymi w otoczeniu malowniczo położonych akwenów na Pojezierzu Iławskim i Brodnickim. Ułan 600 to także flora i fauna Tucholskiego oraz Wdeckiego Parku Krajobrazowego przez które wiedzie trasa. Jej start i meta zaplanowana jest w Grudziądzu – stolicy polskiej kawalerii stąd też nazwa Ułan 600.

Przygotowano do wyboru dwie możliwości: dystans 350 km idealnym na początek przygody z zawodami ultra i dystans 600 km gdzie asfalty występują poniżej 8% całości trasy. Są to przede wszystkim odcinki przelotowe przez większe miejscowości gdzie będzie można uzupełnić zapasy wody czy żywności. 

Biuro zawodów, start i meta wyścigu zlokalizowane będą w Marina Grudziądz ul. Portowa 8, 86-300 Grudziądz (Bezpośrednio w Marina Grudziądz skorzystać można z 28 miejsc noclegowych - Organizator nie zapewnia zakwaterowania). Zawody odbędą się w dniach 20.05.2022 - 24.05.2022 roku. Dzień wcześniej tj.19.05.2022 odbędzie się Welcome party. Start wyścigu nastąpi 20.05.2022 w wczesnych godzinach porannych, dopuszcza się podział na grupy zależnie od bieżącej sytuacji epidemicznej związanej z pandemią koronawirusa SARSCoV-2 oraz obowiązujących przepisów sanitarnych. Ustalony został limit czasowy dla wszystkich uczestników wynosi 96 godzin (dla dłuższej trasy) oraz 65 godzin (dla krótszej trasy). Czas przejazdu liczony jest od startu do momentu przekroczenia przez uczestnika linii mety

Więcej szczegółów poniżej, warto śledzić, warto przeżyć , warto być.

Strona internetowa

Facebook

Instagram