Wróć do strony głównej

1

20.08.2022 ROBINSONADA


Robinsonada to ultramaraton rowerowy, którego trasa prowadzi przez województwo kujawsko-pomorskie. Ma ona charakter gravelowy o umiarkowanym stopniu trudności.

20 sierpnia zapraszamy Was do Torunia - na III już edycję naszego Ultramaratonu. W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwie trasy:

- trasę ZIELONĄ ok. 250 km (limit czasu 35h)
zarys trasy: Toruń – Barbarka – Kamionki Jezioro – Brodnica – Górzno – Golub Dobrzyń - Toruń

- trasę POMARAŃCZOWĄ ok. 500 km (limit czasu 75h)
zarys trasy: Toruń – Tuchola – Bydgoszcz - Biskupin – Kruszwica – Inowrocław – Toruń – Golub Dobrzyń – Górzno – Brodnica – Toruń

Link do zapisów na wydarzenie 
 

Trasy będą prowadziły przez sielankowe wioski, piękne lasy, jak również główne miasta województwa kujawsko-pomorskiego. Robinsonada ukazuje w zróżnicowany sposób najciekawsze zaułki województwa, zarówno te przyrodnicze, jak i urbanistyczne.
Robinsonada jest wydarzeniem survivalowo-bikepackingowym, tak więc zadaniem Uczestników jest nie tylko rozłożenie własnych sił, ale również dobór odpowiedniego ekwipunku niezbędnego do przeżycia tej wspaniałej przygody i stania się prawdziwym Robinsonem!

Robinsonada to piękne krajobrazy, niezapomniane doznania a przede wszystkim Ludzie- tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego…

Uczestniku – przed Tobą przygoda, tajemnica oraz współzawodnictwo – ale takie wiesz, z dyskretnym mrugnięciem do siebie.

Uczestnicy Robinsonady już to wiedzą- przekonajcie się i Wy! Już dziś zaplanujcie końcówkę wakacji 2022 r., zarezerwujcie w swoich kalendarzach termin na III edycję Robinsonady, zmierzcie się nie tylko z naszą trasą, ale i z samym sobą.
Dołączcie do nas i do zobaczenia 20 sierpnia w Toruniu! 

A więcej szczegółów znajdziecie na:

Facebook
Instagram
Strona internetowa
Link do wydarzenia na FB